INWENTARYZACJE BUDOWLANE

Profesjonalna inwentaryzacja budowlana to podstawa sukcesu.

Inwentaryzacje Budowlane Katowice
Wieloletnia praktyka i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji budowlanej wspomagana profesjonalnym sprzętem pomiarowym, pozwala nam na wiernie odwzorować stan rzeczywisty inwentaryzowanej budowli w postaci dokumentacji budynku tzw dokumentacja odtworzeniowa (rzuty, przekroje, elewacje budynku).

Wykonaliśmy dziesiątki inwentaryzacji architektoniczno budowlanych wszelkich typów nieruchomości: zabytkowe kamienice,budynki biurowe, zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, szkół oraz budynków prywatnych - domy jednorodzinne; głównie na terenie Śląska.

Dla Nas nie ma znaczenia wielkość obiektu - mierzymy zarówno: pojedyńcze lokale mieszkalne, budynki jednorodzinne jak i budynki wielorodzinne czy duże budynki biurowe.

Wysoką jakość opracowanej dokumentacji potwierdzają posiadane referencje wystawione przez jednostki administracji państwowej m.in. od urzędów miast czy zarządów budynków miejskich i komunalnych.

Inwentaryzacja budowlana składa się z części opisowej i rysunkowej powstałej w wyniku dokonania wizji lokalnej na budynku oraz przeprowadzenia pomiarów z wykorzystaniem mierników laserowych oraz sprzętu geodezyjnego istniejącego obiektu budowlanego.

Wykonujemy Inwentaryzacje Budowlane wszelkiego rodzaju:

  • inwentaryzacje architektoniczne
  • inwentaryzacje konstrukcji
  • inwentaryzacje instalacji
  • dokumentacje odtworzeniowe

Zakres, forma i koszt inwentaryzacji budowlanej jest zawsze ustalana indywidualnie z Zamawiającym i zależy od celu, w jakim jest wykonywana. Termin i cena zależy od stopnia trudności inwentaryzowanego budynku jak również od ustalonego zakresu.

inwentaryzacja%20budowlane%20warszawa inwentaryzacje%20budowlane%20cena inwentaryzacja%20budowlane inwentaryzacja%20budowlana inwentaryzacja%20budowlana%20wrocław inwentaryzacja%20budowlana%20zabrze inwentaryzacja%20budynku

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!